Date :
Přihlásit se oddíl
  ID uživatele:     
  Heslo:  
 
Proč web nakupující přednost nám.
Online poptávka
  Jméno:  
  E-mail: 
Zpráva
Zadejte řetězec do pole
  
»Krása
»Rarita
»Trvanlivost
»Desireability

Drahokamů a korálky Velkoobchod

SMGL Corporation Uvádí! Speciální nabídka!

Vítejte na smgl.net!
gratulace!
  • Jako zavedený velkoobchod kvalitních drahých kamenů za více než 44 let. Jsme hrdí na to být schopni nabídnout celou řadu našich nejlepších drahokamů online za neuvěřitelné ceny.
  • Provozní z Indie, SMGL CORPORATION je široce pokládaný organizace zabývající se výroba a vývoz polodrahokam , drahokam , polodrahokam korálky , drahokam korálků a stříbrné jewlry od roku 1960

Základní koncept našich stránek je velmi jednoduché, aby klenot kámen velkoobchodní , aby prodejce koncový uživatel klenot kamenné šperky, klenot kamenný kruh,stříbrný klenot kamenný kruh, klenot kámen korálek po celém světě.
Co jsou to klenot kámen
Ušlechtilých materiálů nejrozšířenější v klenotech jsou drahokamy - všechny drahokamy nebo polodrahokamy kamene . Podle definice této skupiny jsou i některé živočišné a rostlinné produkty drahými vlastnosti, jako je jantar, perly a korály.
Jsme přímým výrobní vyvážející zdroj pro váš požadavek na klenot kámen velkoobchodní z india.as budete vědomi toho, že Indie je hlavním zdrojem pro jemné přírodních drahokamů , neboť spolu a dlouhé roky, tak pokud u jsou maloobchodníků nebo wholeseller nebo pls šperky výrobce. Přijďte a navštivte naše největší velkoobchodní drahokam soupis všech drahokamů online jsou k dispozici.
Oslava 45 let vynikající výsledky v klenot kámen velkoobchod v Itálii Indii USA a Německo drahokamů , naši kvalitu drahých drahokamů a polodrahokamů částečně drahé ozdobily jemné šperky pro tři generace.
Gem kamenný velkoobchod se specializuje na Diamond Vyjmout kola drahokamů v Emerald, Ruby & Sapphire a výtvarných německé Vyjmout kola drahé kameny (Strojně broušené kola drahokam populární řez mezi šperky Výrobci) v Amethyst , Granát rodolit , Granát Spessartite , citrín, Peridot, Iolite, Pink turmalín, Zelené turmalín, Chrome Tourmaline. Blue Zircon, Tsavorite, Blue Topaz Bílé Topaz, Smokey Quartz, Aquamarine, Opal, ohnivý opál, apatit, Iolite a mnoho dalších vzácných drahokamů & polo drahých drahokamů v Fancy Cut, Checkerboards, LoZ, role Topy, Antique, polštář , princezna Cut, kulaté, oválné, Emerald Cut, Marquise, hrušky , Srdce, Bagety , čtverce, kabin a velkoobchod klenot kámen šperky | velkoobchodní klenot přívěsek s kamenem .
S přímým zdrojem skutečný klenot kámen velkoobchod , a naše vlastní řezací zařízení v zahraničí, sledovány v rámci naší přísné pokyny, bude drahé kameny z kamene klenot velkoobchodní vaše očekávání. Spokojenost zaručena

S velkým výběrem klenot kámen velkoobchod, neuvěřitelně precizní řez v různých klenot kámen velkoobchodní uspokojí vaše požadavky drahokam každé době.
Váš nejlepší zdroj klenot kámen velkoobchodní pouze v házet kameny.
Dovolte nám ukázat vám, jak hladký děláme hrubé.

Gem Stone Korálek

Vážený zákazníku klenot kámen ve tvaru kuliček , stejně jako semifinále drahých kamenů korálek velkoobchod, můžete použít naše stránky jako Adresář drahokamy a drahé kameny dodavatele , diamantu Dovozci , semi drahokam kámen, velkoobchodní diamanty Dovozci , drahé kameny , drahé kameny a drahokam korálků dovozci. dostanete největší inventury do perliček všech typů tvoří Indie přes Indický přímým zdrojem klenot kámen korálek, velkoobchodní klenot kámen korálek | korálek a gem kamenné šperky | korálek klenot kámen velkoobchod | korálek klenot prodejce kamene | klenot kámen | korálek shop | korálek klenot kamenné prodejně | polo drahých kamenů ve tvaru kuliček velkoobchodníka.

Polodrahokamů-Semifinále drahokam kámen

Polodrahokam nebo lze říci, Semifinále Drahé klenot kámen je definována jako: fyzická osoba, každá drahých kamenů, než drahých kamenů, nebo žádný drahokam nižší tržní hodnotu než drahých kamenů, zvláště, minerál, který je menší než 8 o Mohsovy stupnice tvrdosti. Drahokam může být také považována za Semifinále drahokam kámen kvůli jeho srovnávací hojnosti, nižší jas, nebo neznalost veřejnosti, nebo vzhledem k rozmarům módy. Toto svévolné klasifikace je zavádějící, protože nerozpozná, například, že ruby nekvalitní mohou být mnohem méně nákladné než pokuta vzor jadeite. "

Bývaly doby, kdy byly hranice mezi drahokamů a polodrahokamů jasně definovány. Diamanty, smaragdy , rubíny , a safíry byly považovány za drahé kameny a všem ostatním, klesl v třídě pod nimi.

To nebyl případ několik let, a dnes klenoty jsou hodnoceny podle různých kritérií.Výše uvedené vlastnosti nyní zjistit celkový třída a hodnoty drahokamů.

Vážení zákazníci naše špičkové kvality drahých kamenů v drahokam kámen nebo polodrahokamů přímo přicházejí od zdroje, jak jsme přímý dovoz surových materiálů od pramene příliš