Date :
Login nodaļa
  Lietotāja ID:     
  Parole:  
 
Kāpēc Web pircējiem dod mums.
Online Enquiry
  Nosaukums:  
  E-pasts: 
Ziņa
Ievadiet virkni vērā kastē
  
»Skaistums
»Retums
»Izturība
»Desireability

Dārgakmeņu un Pērles Vairumtirgotājs

SMGL Corporation Dāvanas! Īpašais piedāvājums!

Laipni lūdzam viesis smgl.net!
sveiciens!
  • Kā noteikts vairumtirgotāja visaugstākās kvalitātes dārgakmeņiem vairāk nekā 44 gadus. Mēs lepojamies, lai varētu piedāvāt virkni mūsu finest dārgakmeņiem tiešsaistē neticami cenām.
  • darbības no Indijas, SMGL CORPORATION ir plaši pazīstams organizācija, kas nodarbojas ar ražošanu un pusdārgakmeņi akmens eksportam, dārgakmens , pusdārgakmeņi akmens lodītēm , dārgakmens krelles un sudraba jewlry kopš 1960

Pamata koncepcija mūsu mājas lapā ir ļoti vienkārši, lai sniegtu gem akmens vairumtirdzniecība , lai pārdevējam galalietotājam gem akmens rotaslietas , gem akmens gredzens , sudraba gem akmens gredzens , gem akmens lodītes visā pasaulē.
Kas ir gem akmens
Precious materiāli visplašāk izmanto rotaslietas ir rotaslietas - jebkura dārgakmeņi vai pusdārgakmeņi akmens . Pēc definīcijas šajā grupā ietilpst arī dažas augu un dzīvnieku produktus, ar dārgmetālu īpašības, piemēram, dzintars, pērles, un koraļļu.
mēs esam tiešie ražošanas eksportētājiem avots par jūsu prasību stāšanās gem akmens vairumtirdzniecībā no india.as Jūs zināt, ka Indija ir galvenais avots naudas soda dabas dārgakmeņiem , jo gar un ilgus gadus, tādēļ, ja u ir mazumtirgotājiem vai wholeseller vai rotaslietas ražotājs pls. nākt un apmeklējiet mūsu lielākajiem vairumtirdzniecības dārgakmens inventāra visi dārgakmeņiem tiešsaistē ir pieejami.
Svinam 45 gadus izcilības gem akmens vairumtirdzniecības ASV Indija Itālija un Vācija dārgakmeņu , mūsu kvalitātes dārgakmeņi dārgakmeņu un semi precious dārgakmeņiem ir rotā smalkas rotaslietas trim paaudzēm.
Gem akmens vairumtirdzniecība specializējas Diamond Cut kārtas dārgakmeņiem , kas Emerald, Ruby un Sapphire un Fine vācu Cut kārtas dārgakmeņiem (Machine Cut kārta dārgakmens populārs samazināt vidū Dārglietas ražotāji), kas Ametists , Granāts Rhodolite , Granāts Spessartite , Citrīns, Peridot, Iolite, Pink Turmalīns, Zaļā Turmalīns, Chrome Turmalīns. Blue zircon, Tsavorite, Blue Topaz White Topaz, Smokey kvarca, Akvamarīns, Opal, Uguns opāls, apatīts, Iolite un vēl daudz vairāk dārgakmeņi dārgakmeņiem un semi precious gem akmeņiem Fancy Cut, Checkerboards, Loz, Roll topi, Antique, Cushion , Princess Cut, apaļas, ovālas, Emerald Cut, marķīze, Bumbieri , sirdis, maizes , Squares, Kabīnei un vairumtirdzniecība gem akmens rotaslietas | vairumtirdzniecība gem akmens kulons .
Ar tieša avota patiesu gem akmens vairumtirdzniecība , un mūsu pašu griešanas iekārtas ārvalstīs, jākontrolē saskaņā ar mūsu striktu norādījumu, dārgakmeņiem no gem akmens vairumtirdzniecības pārsniegs jūsu cerības. Apmierinātība garantēta

Ar lielu atlases gem akmens vairumtirdzniecība, neticami precīzi samazinājums dažādās gem akmens vairumtirdzniecības apmierinās jūsu dārgakmens prasībām, katru reizi.
Jūsu labākais avots gem akmens vairumtirdzniecības ir tikai akmeņiem mest.
Ļaujiet mums parādīs, cik gluda mēs raupja.

Gem Stone Bead

Cienījamais klients gem akmens lodītes , kā arī daļēji precious akmens lodītes vairumtirgotājs, varat izmantot mūsu mājas lapā kā dārgakmeņi un dārgakmeņus piegādātājs Directory, dimanta Importētāji , semi precious gem akmens, vairumtirdzniecība dimanti Importētāji , dārgakmeņi dārgakmeņi , dārgakmeņiem un dārgakmens krelles Importētāji. Jūs saņemsiet lielākā inventāra vērā krelles visu veidu formas india caur Indijas tiešo avotu gem akmens lodītes, vairumtirdzniecība gem akmens lodītes | lodītes un gem akmens rotaslietas | lodītes gem akmens vairumtirgotājs | lodītēm gem mazumtirgotājs akmens | gem akmens | lodītes veikals | lodītes gem akmens veikals | semi precious akmens lodītes vairumtirgotājs.

Pusdārgakmeņiem, Semi Precious Gem akmens

Pusdārgakmeņi akmens vai var teikt, Semi Precious Gem akmens ir definēts kā: dabas jebkurš dārgakmeņiem, izņemot dārgakmeņu vai jebkura zemāka tirgus vērtība nekā dārgakmeņu dārgakmens, konkrēti, minerālūdens, kas ir mazāks nekā 8 pēc Mosa skalas cietības. Dārgakmens arī var uzskatīt par Semi Precious Gem akmens, jo tā salīdzinošo bagātību, zemākas mirdzums, vai nepārzinot sabiedrībai, vai sakarā ar modes kaprīzēm. Šis patvaļīgi klasifikācija ir maldinoša, jo tā neatzīst, ka, piemēram, sliktas kvalitātes rubīns var būt daudz lētāki, nekā naudas sods paraugu jadeite. "

Bija laiks, kad starp dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem robežas ir skaidri definēti. Dimanti, smaragdu , rubīniem , un safīru tika uzskatītas par dārgakmeņiem un visi citi krita klasē zem tiem.

Tas nav noticis vairākus gadus, un šodien dārgakmeņiem tiek vērtēti pēc dažādiem kritērijiem.Iepriekš īpašības tagad nosaka vispārējo klasi un dārgakmeņiem vērtību.

Cienījamais klients mūsu Top kvalitātes dārgakmeņiem, kas precious gem akmens vai pusdārgakmeņiem tieši nāk no avota, kā mēs tiešo importēt neapstrādātus materiālus no avota pārāk