Date :
Prisijungti skirsnyje
  Vartotojo ID:     
  Slaptažodis:  
 
Kodėl interneto Pirkėjai renkasi mus.
Online Užklausa
  Vardas:  
  E-mail: 
Pranešimas
Įveskite eilutę į langelį
  
»Grožis
»Retenybė
»Ilgalaikiškumas
»Desireability

Brangakmenių ir beads Didmena

SMGL Corporation Dovanos! Specialus pasiūlymas!

Sveiki svečias smgl.net!
Sveikinimas!
  • Kaip nustatyta didmeninė ir mažmeninė prekyba aukštos kokybės brangakmenių daugiau nei 44 metų. Mes didžiuojamės, kad galime pasiūlyti mūsų geriausių brangakmenių internetu sritis esant neįtikėtinai kainomis.
  • Operacinės iš Indijos, SMGL CORPORATION plačiai galinga organizacija užsiima gamyba ir eksportas pusbrangių akmenų , akmuo , pusbrangių akmenų granulės , brangakmenio karoliukai ir sidabro jewlry nuo 1960 m.

Pagrindinės sąvokos mūsų svetainėje yra labai paprasta teikti perlas akmuo didmeninė , kad perpardavėjas galutiniam vartotojui perlas akmens papuošalai , perlas akmens žiedas , sidabro perlas akmens žiedas , perlas akmens karoliukas visame pasaulyje.
Kas yra gem akmuo
Tauriųjų medžiagų plačiausiai naudojamas papuošalai perlai - bet brangakmenius arba pusbrangius akmuo . Pagal apibrėžimą ši grupė taip pat yra keletas augalinių ir gyvulinių produktų tauriaisiais savybės, tokios kaip gintaras, perlai ir koralai.
Mes tiesioginės gamybos eksportuojančių šaltinis savo reikalavimą į perlas akmuo didmeninė iš india.as Jums žinoma, kad Indija yra pagrindinis šaltinis bauda gamtinių brangakmenių , nes kartu ir ilgus metus, todėl, jei ir yra mažmenininkams arba didmenine ir papuošalų gamintojas pls. ateiti ir aplankyti mūsų didžiausia didmeninės brangakmenis inventorizavo visas brangakmenių internete yra.
Švenčiame 45 metų meistriškumo perlas akmuo didmeninė prekyba JAV Indija Italija ir Vokietija brangakmenių , mūsų kokybės tauriųjų akmenų ir pusbrangių akmenų turi graced Fine Jewelry trijų kartų.
Gem akmuo didmeninė specializuojasi Diamond aprėžti brangakmenių Emerald, Ruby & Sapphire ir subtili Vokietijos aprėžti brangakmenių (Staklės aprėžti brangakmenis populiarus sumažinti tarp Juvelyrika Gamintojai) į ametistas , granatas Rhodolite , granatas Spessartite , citrinas, peridot, iolite, Pink Turmalinas, žalia turmalinas, Chrome Turmalinas. Blue Cirkonas, Tsavorite, Blue Topazas Baltoji Topazas, Smokey kvarcas, akvamarinas, Opal, Fire Opal, Apatitas, iolite ir daug daugiau brangakmenių ir pusbrangių akmenų į Fancy kirpti, Checkerboards, loz, Roll Tops, Antikvariatas, Pasyviosios , Princess Cut, apskritimo, ovalo, Emerald Cut, markizės, Kriaušės , širdys, baguettes , aikštės, taksi, ir didmeniniu perlas akmens papuošalai | Didmeninė perlas akmens pakabukas .
Su tiesioginio šaltinio iš tikrųjų brangakmenis akmuo didmeninės , ir mūsų pačių pjovimo įrenginių užsienyje, stebimi pagal mūsų griežtus nurodymus, brangakmenių perlas iš akmens didmeninės viršys Jūsų lūkesčius. Užtikriname

Su platų perlas akmuo didmeninė prekyba, neįtikėtinai tiksliai supjaustyti GEM akmuo didmeninė bus patenkinti jūsų brangakmenis reikalavimus kiekvieną kartą, veislės.
Jūsų geriausias šaltinis, perlas akmuo didmeninė prekyba yra tik akmenys mesti.
Leiskite mums parodyti jums, kaip sklandžiai mes žaliavinės.

Gem Stone kraštas

Gerbiamas kliente perlas akmens karoliukas , taip pat pusbrangių akmenų granulės didmenininkas, galite naudoti mūsų tinklalapyje, taip brangakmenių ir brangakmeniai tiekėjas Directory deimantų Importuotojai , pusbrangių perlas akmuo, didmeninės deimantų Importuotojai , brangakmenių , brangakmenių ir brangakmenio karoliukai importuotojams. Jūs gausite didžiausią atsargų į karoliukai visų tipų forma Indija per Indijos tiesioginių šaltinis perlas akmens karoliukas, didmeninė perlas akmens karoliukas | granulių ir gem akmuo juvelyrikos | karoliukas perlas akmens didmenininkas | karoliukas perlas pardavėjas akmuo | perlą akmuo | karoliukas parduotuvė | karoliukas perlas akmens parduotuvė | pusbrangių akmenų granulės didmenininko.

Pusbrangių akmenų-pusbrangių perlas akmuo

Pusiau akmens ar gali pasakyti pusbrangių perlas akmuo Tai apibrėžiama kaip: fiziniai brangakmenių, išskyrus brangiųjų akmenų arba bet mažesnis komercinę vertę kaip brangakmenis akmuo, būtent, mineralinio, kuris yra mažesnis nei 8 pagal Moso skalę kietumas. Akmuo, taip pat gali būti laikomas pusbrangių perlas akmuo, nes ji turi lyginamąjį gausa, mažesnė blizgesį arba nežinojimo visuomenei, arba dėl mados kaprizų. Šis savavališkas klasifikacija yra klaidinga, nes ji nepripažįsta, kad, pavyzdžiui, yra prastos kokybės ruby gali būti daug pigiau nei bauda pavyzdys jadeite ".

Buvo laikas, kai skirtumas tarp brangiųjų ir pusbrangių akmenų ribos buvo aiškiai apibrėžtos. Deimantai,smaragdais, rubinus , ir safyrus buvo laikomi brangakmeniai ir visi kiti nukrito žemiau jų lygio.

Tai nebuvo keletą metų atveju, ir šiandien brangakmenių yra įvertinami skirtingi kriterijai.Pirmiau savybės dabar nustatyti bendrą klasės ir vertės brangakmenių.

Gerbiamas kliente mūsų aukščiausios kokybės brangakmenių, tauriųjų perlas akmens ar pusbrangių akmenų tiesiogiai gaunama iš šaltinio, kaip mes tiesioginiu importu žaliavinės medžiagos šaltinio per