Date :
Prihlásiť sa oddiel
  ID užívateľa:     
  Heslo:  
 
Prečo web nakupujúci prednosť nám.
Online dopyt
  Meno:  
  E-mail: 
Správa
Zadajte reťazec do poľa
  
»Krása
»Rarita
»Trvanlivosť
»Desireability

Drahokamov a korálky Veľkoobchod

SMGL Corporation Uvádza! Špeciálna ponuka!

Vitajte na smgl.net!
gratulace!
  • Ako zavedený veľkoobchod kvalitných drahých kameňov za viac ako 44 rokov. Sme hrdí na to byť schopní ponúknuť celý rad našich najlepších drahokamov online za neuveriteľné ceny.
  • Prevádzkové z Indie, SMGL CORPORATION je široko pokladaný organizácie zaoberajúce sa výroba a vývoz polodrahokam, drahokam , polodrahokam korálky , drahokam korálikov a strieborné jewlry od roku 1960

Základný koncept našich stránok je veľmi jednoduché, aby klenot kameň veľkoobchodnej , aby predajca koncový užívateľ klenot kamenné šperky , klenot kamenný kruh , strieborný klenot kamenný kruh , klenot kameň korálek po celom svete.
Čo sú to klenot kameň
Ušľachtilých materiálov najrozšírenejšie v klenotoch sú drahokamy - všetky drahokamy alebo polodrahokamy kameňa . Podľa definície tejto skupiny sú aj niektoré živočíšne a rastlinné produkty drahými vlastnosti, ako je jantár, perly a koraly.
Sme priamym výrobné vyvážajúci zdroj pre váš požiadavka na klenot kameň veľkoobchodnej z india.as budete vedomí toho, že India je hlavným zdrojom pre jemné prírodných drahokamov , pretože spolu a dlhé roky, tak ak u sú maloobchodníkov alebo wholeseller alebo pls šperky výrobcu. Príďte a navštívte naše najväčšie veľkoobchodné drahokam súpis všetkých drahokamov online sú k dispozícii.
Oslava 45 rokov vynikajúce výsledky v klenot kameň veľkoobchod v Taliansku Indii USA a Nemecko drahokamov , našu kvalitu drahých drahokamov a polodrahokamov čiastočne drahé ozdobili jemné šperky pre tri generácie.
Gem kamenný veľkoobchod sa špecializuje na Diamond Vystrihnúť kola drahokamov v Emerald, Ruby & Sapphire a výtvarných nemecké Vyňať kola drahé kamene (Strojovo brúsené kola drahokam populárnej rez medzi šperky Výrobcovia) v Amethyst , Granát rodolit , Granát Spessartite , citrín, peridot, Iolite, Pink turmalín, Zelené turmalín, Chrome Tourmaline. Blue Zircon, Tsavorite, Blue Topaz Biele Topaz, Smokey Quartz, Aquamarine, Opal, ohnivý opál, apatit, Iolite a mnoho ďalších vzácnych drahokamov & polo drahých drahokamov v Fancy Cut, Checkerboards, Loz, role topy, Antique, vankúš , princezná Cut, guľaté, oválne, Emerald Cut, Marquise, hrušky , Srdce, Bagety , štvorca, kabín a veľkoobchod klenot kameň šperky | veľkoobchodné klenot přívěsek s kameňom .
S priamym zdrojom skutočný klenot kameň veľkoobchod , a naše vlastné rezacie zariadenia v zahraničí, monitorované v rámci našej prísne pokyny, bude drahé kamene z kameňa klenot veľkoobchodnej vaše očakávania. Spokojnosť zaručená

S veľkým výberom klenot kameň veľkoobchod, neuveriteľne precízny rez v rôznych klenot kameň veľkoobchodnej uspokojí vaše požiadavky drahokam každej dobe.
Váš najlepší zdroj klenot kameň veľkoobchodnej iba v hádzať kamene.
Dovoľte nám ukázať vám, ako hladký robíme hrubé.

Gem Stone korálek

Vážený zákazník klenot kameň v tvare guľôčok , rovnako ako semifinále drahých kameňov korálek veľkoobchod, môžete použiť naše stránky ako Adresár drahokamy a drahé kamene dodávateľa , diamantu Dovozcovia , semi drahokam kameň, veľkoobchodnej diamantmi Dovozcovia , drahé kamene , drahé kamene a drahokam korálikov dovozcovia. dostanete najväčší inventúry do perličiek všetkých typov tvoria India cez Indický priamym zdrojom klenot kameň korálek, veľkoobchodnej klenot kameň korálek | korálek a gem kamennej šperky | korálek klenot kameň veľkoobchod | korálek klenot predajcu kameňa | klenot kameň | korálek shop | korálek klenot kamennej predajni | polo drahých kameňov v tvare guľôčok veľkoobchodníka.

Polodrahokamov-Semifinále drahokam kameň

Polodrahokam alebo možno povedať, Semifinále Drahé klenot kameň je definovaná ako: fyzická osoba, každá drahých kameňov, ako drahých kameňov, alebo žiadny drahokam nižšiu trhovú hodnotu ako drahých kameňov, obzvlášť, minerál, ktorý je menší ako 8 o Mohsovej stupnice tvrdosti. Drahokam môže byť tiež považovaná za Semifinále drahokam kameň kvôli jeho porovnávacej hojnosti, nižší jas, alebo neznalosť verejnosti, alebo vzhľadom k rozmarom módy. Toto svojvoľné klasifikácie je zavádzajúce, pretože nerozpozná, napríklad, že ruby nekvalitné môžu byť oveľa menej nákladné ako pokuta vzor jadeite. "

Bývaly doby, keď boli hranice medzi drahokamov a polodrahokamov jasne definované. Diamanty, smaragdy , rubíny , a zafíry boli považované za drahé kamene a všetkým ostatným, klesol v triede pod nimi.

To nebol prípad niekoľko rokov, a dnes klenoty sú hodnotené podľa rôznych kritérií.Vyššie uvedené vlastnosti teraz zistiť celkový trieda a hodnoty drahokamov.

Vážení zákazníci naša špičkovej kvality drahých kameňov v drahokam kameň alebo polodrahokamov priamo prichádzajú od zdroja, ako sme priamy dovoz surových materiálov od prameňa príliš